Projektowanie stron www

Lip 31, 2008 przez

Czy w dzisiejszych czasach realne jest, by firma mogła istnieć bez ciekawej strony www? Teraźniejsze pokolenie przyzwyczaiło się do używania sieci w celu błyskawicznego oraz trafnego poszukiwania informacji na różnorakie tematy z wyszukiwaniem firm, usług i tym podobne włącznie.
Bardziej wybrednych użytkowników internetu nie zadowoli brzydka, smutna oraz nieczytelna strona. Coraz więcej osób zwraca uwagę na prezencje strony www i to decyduje o zdobyciu klienta. Web design powinien być odpowiednio dobrany do działalności danej firmy bądź instytucji. Ciężar wykreowania odpowiedniego wizerunku spoczywa w rękach designera. Projektowanie sklepów internetowych, systemów zarządzania treścią czy też znaków graficznych nie powinno sprawiać mu problemów.
Kolejną osobą odpowiedzialną za dobre postrzeganie firmy w sieci jest programista. Odpowiada on za projektowanie stron www w taki sposób, aby były wyświetlane tak samo niezależnie od przeglądarki odwiedzającego. Równie ważną funkcją strony powinna być funkcjonalność oraz łatwość poruszania się po stronie.
Istnieje wiele sposobów na wykreowanie zachęcającej witryny internetowej, jednak wszystko zależy bezpośredniego kontaktu z klientem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)