Preparaty CALIVITA

Mar 16, 2008 przez

W dobie niezwykłej intensyfikacji produkcji rolnej, ogrodniczej i przetwórczej, polegającej na stosowaniu ogromnego nawożenia sztucznego i chemizacji (pestycydy, herbicydy, konserwanty, polepszacze smaku i koloru) doszło do niespotykanego wprost wzrostu wydajności. Skutkiem tego w płodach rolnych i ogrodniczych brakuje wielu minerałów i witamin, które ludziom są niezbędne.
Płody te zawierają także pewne minimalne ilości stosowanych w rolnictwie środków chemicznych. Na ten proces nakłada się także intensyfikacja przetwórstwa żywności, konserwacja i przechowalnictwo. Suplementacja jest w tej sytuacji zwykłą koniecznością. W krajach wysoko rozwiniętych, wiele ludzi już dawno to zrozumiało i stosuje na co dzień suplementację. Dzięki stosowaniu się do zasad zdrowego stylu życia, można uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych. Stosując dietę zgodną z grupą krwi, suplementację, stosując ćwiczenia fizyczne, radząc sobie ze stresem i stosując profilaktykę szeroko pojętą, można znacznie poprawić sobie komfort życia, dobre samopoczucie i zdrowie. Suplementy firmy CaliVita są odpowiedzią na obecną sytuację w dziedzinie żywienia.

Oferujemy witaminy i suplementy o najwyższej skuteczności. Wśród składników aktywnych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych. Polecamy: sok Noni, Paraprotex (ochrona przed bakteriami), AC-Zymes (ochrona jelit) i wiele innych preparatów chroniących Twoje zdrowie. Produkty CaliVita International zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie CaliVita International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym bardzo skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji.
Zapraszamy do sklepu internetowego dystrybutora firmy Calivita. Suplementy i odżywki dla Twojego zdrowia i urody. Dzięki produktom firmy CaliVita możesz być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!