Porcelanowe figurki

Lut 26, 2010 przez

Namiętność do starych przedmiotów była wszczepiona nam od dziecka z tego powodu, że nasz salon z antykami jest familijnym biznesem. Oferujemy Państwu tylko wysublimowane, certyfikowane przedmioty nabyte na aukcjach całej Europy.

Jako antykwariat trudnimy się też dystrybucją starych mebli, których niepowtarzalna aura na pewno doda splendoru każdemu lokum. Dystrybuujemy w głównej mierze wyjątkowe zestawy wypoczynkowe, wspaniałe stoły i komody w estetyce rokoko oraz z pierwszej połowy XX wieku.

Proponujemy Państwu nabycie antyków w rodzaju: stara porcelana, srebra, stare meble, dawną biżuterię oraz lampy, zegary i też wiele przeróżnych starych przedmiotów. Wszystkie dystrybuowane przez nasz antykwariat towary są pieczołowicie wytypowane i dopasowane podług ich piękna i unikalności. Te stare rzeczy są pozyskane w renomowanych domach aukcyjnych na obszarze wszystkich krajów europejskich.

Osoby interesujące się nabyciem antyków bardzo ciepło namawiamy do przyjścia w odwiedziny do naszego antykwariatu umiejscowionego w Warszawie. Dzięki okazałej powierzchni handlowej naszego antykwariatu, wszystkie antyki w sklepie są wyjątkowo dobrze zaprezentowane. W sklepie mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych doradców handlowych, którzy dopomogą w typowaniu staroci. W naszym salonie jest także udostępniona bardzo duża ilość prospektów opisujących historię i dystrybuowane przez nasz antykwariat starocie.

Nadzwyczaj kluczowym sektorem w naszym sklepie jest stoisko z antykami wykonanymi ze srebra. Rozprowadzamy świetnej próby srebro w postaci tac, cukierniczek i srebrnych herbacianych serwisów, jak również doskonałej klasy, bogato przyozdobioną minerałami szlachetnymi biżuterię. Dystrybuowane przez nas srebrne czy platynowe pierścionki zdobione brylantami czy nie mniej stylowe bransoletki będą idealnym upominkiem dla ukochanej osoby.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!