Porady inwestycyjny

Mar 16, 2008 przez

Interesuje Cię może inwestowanie pieniędzy? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, co na ten temat ma do powiedzenia w swoich książkach Robert Kiyosaki. Kim on w ogóle jest? To autor poczytnych książek biznesowo-motywacyjnych nakłaniających ludzi do tego, aby zadbali o swoją niezależność finansową. Niektóre z tych publikacji z dziedziny finansów, jak Inwestycyjny poradnik bogatego ojca, zdobyły sobie niezłą popularność i wspięły na szczyty list bestsellerów.

Jedna z takich książek, to Bogaty ojciec, Biedny ojciec. To pierwsza część z serii książek o naukach bogatego ojca na temat pieniędzy i niezależności finansowej. Sporą popularnością cieszy się też wspominany już inwestycyjny poradnik bogatego ojca. Mówi on o tym, jak bogaci zapatrują się na inwestowanie pieniędzy, jakimi przekonaniami kierują się w swoich działaniach biznesowych. Muszę tutaj zauważyć, że jest to książka bardziej motywacyjna, która zachęca do działania  i daje pewną podstawę mentalną. Nie znajdziesz tam porad typu “inwewstuj w  to i to”. Poradnik inwestycyjny mówi raczej o tym, jak powinniśmy myśleć i spoglądać na rzeczywistość, aby osiągnąć sukces, jako inwestorzy.

Jeżeli już masz dużo wiedzy, to ta książka Ci się nie przyda. Będzie przydatna dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy. To po prostu ciekawa podstawa do dalszego rozwoju.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)