Porady do gry w pokera

Kwi 3, 2011 przez

W życiu czasem decydujemy się na bardzo emocjonalne decyzja i ważne. Czy gra w pokera może zaliczać się do takiej decyzji? Jak najbardziej, w końcu jest to gra zaliczana do najbardziej dramatycznych oraz emocjonalnych. Z pewnością w pokerze emocji nam nie będzie brakowało. Osoba, która zdecydowała się na granie w pokera i uważa że jest na to gotowa, to zanim rozpocznie to powinna zapoznać się z poradami, które z pewnością na samym początku będą bardzo pomocne. Poker to wielkie ryzyko.


Owszem jednego dnia stać możemy się bogaczami, a na drugi zaś bankrutami. Jakie jednak byłoby nasze życie gdybyśmy nieryzykowani? Jak najbardziej nudne, i rutyna w nie by się wdała. Warto jednak czasami w życiu ryzykować. Nawet jeśli wyjdzie nam to na złe, to przynajmniej uczyć będziemy się na własnych błędach. Czasem jednak jest to strzał w dziesiątkę. Pierwsza z podstawowych wskazówek związana jest z naszymi emocjami. Chodzi tutaj oczywiście o to, że nie należy panikować. Początek grania w pokera jest jak najbardziej koszmarny, jednak nie należy od razu z niej rezygnować. Bardzo często też dostrzegamy poker jako gra-chaos. Należy wiedzieć, że jest to tylko nasze pierwsze złudzenie. Widzimy nie tylko wiele osób przy stolikach i ciągle karty śmigają się po stole, żetony przesuwają – cały czas coś się pojawia, znika, przesuwa. To jak najbardziej naszym pierwsze wrażenie tylko określane jest jako chaos, i z tego punktu również nie powinniśmy rezygnować.

Kolejna porada, wskazówka, dotyczy tego by nie rzucać się na głębokie wody. Czyli zaczynamy od freerolli czyli od darmowego turnieju. Pula w tym turnieju fundowana jest przez operatora pokera. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. W ten sposób nie będziemy ponosić żadnego ryzyka finansowego, a tym samym również poznamy tajniki gry, oraz funkcjonowanie oprogramowania. Pozostałe wskazówki dotyczą tego, że należy być cierpliwym i wybrednym, nie można dawać się sprowokować, nie graj po alkoholu oraz zawsze bądź fair wobec losu i nigdy nie bierz przykłady z leszczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 7.2/10 (13 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)
Porady do gry w pokera, 7.2 out of 10 based on 13 ratings

Podobne

Podziel się!