Popularne w internecie

Maj 28, 2008 przez

To że w internecie można odszukać praktycznie wszystko, to najprawdopodobniej każdy dobrze wie i nikt tego nie zaneguje. Przy obecnym zaawansowaniu wyszukiwarek sieciowych, nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem niezbędnych informacji. Problem robi się jednak, jak trzeba wskazać w biznesplanie jakie tematy najczęściej interesują użytkowników. Stoję właśnie przed takim zadaniem – zdefiniowania czy temat : banki jest popularny w internecie. Wszystko po to, żeby określić, czy moje przedsięwzięcie będzie zyskowne.

Zaplanowałem sobie, że zrobię całą gamę witryn internetowych na przeróżne tematy – oczywiście tematy, którymi żyją ludzie. Reasumując docelowo ma powstać po 60 witryn na konkretne tematy. W ten sposób stworzę konsorcjum portali, na których będę zamieszczał reklamy i dzięki temu będę zarabiał pieniądze. Takim głównym tematem na który chcę położyć nacisk, to : filmy

Jestem pewien, że dobrze zplanowane i dobrze wykonane takie portale po okresie około 6 miesięcy zaczną przynosić dochody na swoje utrzymanie. Aby to zrobić potrzebuję w tym celu zakupić około 5 serwerów. Na tę działalność niezbędny mi jest kredyt z banku. W tym celu zbieram wszelkie wiadomości na ten temat, żeby napisać je w biznesplanie.

Niestety, bank chce być z każdej strony zabezpieczony i podważył moje plany, które im przedstawiłem. Jakiś wszechwiedzący gryzipiórek bankowy zasugerował, że to niemożliwe, żeby tak błaha tematyka jak : samochody mogła przynosić jakiekolwiek zarobki. Nie załamuje się jednak. Ufam, że nowe materiały jakie zgromadzę będą w stanie przekonać bankowców. Najwyżej zmienię ten paskarski bank, na taki w którym znajdę zrozumienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)