Podział snów

Cze 25, 2007 przez

Czy “Sen, to sen”. Niejednokrotnie słyszmy te słowa od innych. Ale czy tak naprawdę jest? Przecież wszystko ma swój podział, rodzaj, sny również. Jak można podzielić sny? Najprościej podzielić je na sny przyjemne i nieprzyjemne. Idąc dalej  można wśród nich również dokonać podziału.

Jakie sny możemy zaliczyć do przyjemnych? no cóż,  wszystko zależy od indywidualnych preferencji, ale czyż nie są przyjemne sny erotyczne ;)? sny w  których latamy lub jesteśmy wiecznie młodzi, piękni i bogaci? i tzw. sny z happy endem. A sny nieprzyjemne? na pewno zaliczyć można do nich koszmary, czyli te przez które budzimy sie  oblani potem, bezradni i spanikowani, jak małe bezbronne dzieci. Nieprzyjemne są również, te w  których dzieje się krzywda nam lub naszym najbliższym, których cierpimy, płaczemy, tracimy “coś”  lub kogoś. Sennik internetowy przychodzi nam tutaj z pomocą jeżeli  nie wiemy co oznacza nasz sen.

Po wpisaniu w przeglądarkę adresu sennika . Znaczenie snu staje się dla nas bardzo jasne. Przed snem codziennie  miliony ludzi na świecie życzy sobie wzajemnie “kolorowch dobrych i słodkich snów” I oby zawsze  takie nasze sny były. Niech te dobre sny będą motywacją dla nas i wiarą że życie może być równie  fajne i dobre jak one.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!