Poderwiesz tylko na prawdę!

Sie 7, 2011 przez

Ogromna ilość gości, ale także i laseczek nie jest szczerych co do ludzi, która im się podoba. Powinny więc interesować się tym samym co ta osoba, co więcej gorsze wiele przypadków zdarza się tak, że zmieniają swoje zainteresowania albo nieraz całe życie dopasowują do tej obcych.

Kłopot jest niestety w tym, że W takiej chwili ściemniasz do siebie samego i tą drugą osobę. Zwyczajnie w świecie nie jesteś z babeczką szczery dostosowując na siłę w faceta, którym nie jesteś i kim nie lubisz być. Po czasie to oczywiście wyjdzie, kiedy już będziesz miał dość i oboje niestety pożałujecie na marne roztrwonionego czasu i życia.

Nie myśl o mnie źle. Bywa też tak czasami, że wypróbowanie zwyczajów z powodu laski wychodzi ludziom na dobre w tym jak poderwac dziewczyne. Większość gości postanawia elegancko się ubierać i dbać o to jak się prezentują, kiedy chcą zdobyć laskę i to jest odpowiednie postępowanie.
Kilkukrotnie robiłem również rzeczy, które nie były w zestawie moich ulubionych zainteresowań i nie jest to nic niedobrego. Widziałem niejednokrotnie dziwne dla mnie filmy, żeby wiedzieć o czym z nią rozmawiać i okazało się to dla mnie dobre.

Obczaj postęp to typowa cecha mężczyzny i nie ma absolutnie nic złego w tym, że teraz uczysz się o relacjach pomiędzy mężczyznami a kobietami. Nie działa to niewłaściwie w tym, że uczysz się jak zachowuje się kobieca psychika, bo to Cię rozwija i sprawia, że twoje życie będzie lepsze i delikatniejsze. Nie ma w tym nic niewłaściwego ani nieszczerego.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)