Płace Payroll

Lut 10, 2010 przez

Payroll Consulting Sp. z o.o. Sp. k. na naszym rynku prowadzi swoją działalność już kilkanaście lat. Oferuje fachowe usługi z działów administracji kadr i płac. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom ułożonym na przestrzeni lat jako grupa profesjonalistów jesteśmy w stanie zoptymalizować aktywność gospodarczą każdego pojedynczego koncernu.

Przedsiębiorstwo Payroll Consulting opracowało prekursorskie procedury w administrowaniu kadrami i płacami. Jako firma wykonujemy swoje obowiązki niezależnie od przedsiębiorstw, które obsługujemy. Outsourcing kadr i płac, niebywale optymalizuje administrację firm. Sprawia, że koszty obsługi kadr maleją, a naliczanie płac odbywa się w sposób niezwykle sprawny i punktualny.

Wypłacanie płac w teraźniejszych czasach nie ogranicza się tylko do zapłacenia pracownikowi należnej mu wypłaty. System administracyjny obowiązujący w Polsce, od zatrudniających pracowników obliguje do gromadzenia dokładnej dokumentacji dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, weryfikacji urlopów, usprawiedliwień lekarskich, tworzenia zgodnych z prawem podatkowym kontraktów między zatrudniającym, a zatrudnionym itp. Tego typu pracą trudni się firma Payroll Consulting. Prowadzimy zbiorcze rozliczanie płac, a nasza praktyka zawodowa powoduje, że ufa nam bardzo wielu zadowolonych z naszych usług klientów.

Obok zwykłej administracji kadr i płac mamy w swojej ofercie usługi nadprogramowe, w obszarze: asysta podczas inspekcji zewnętrznej przeprowadzonej przez pracowników skarbówki, skompletowanie i uzupełnienie zaniedbań w sferze kartotekach dokumentacji kadrowej i płacowej czy ciągły monitoring działów kadrowo- płacowych.

Payroll Consulting jest firmą niezwykle prężnie rozwijającą się. Rosnące zapotrzebowanie na menadżerowanie administracją firmy w stylu outsourcingu płac i kadr, sprawia, że nasze usługi cieszą się niemalejącym wzięciem. Jako przedsiębiorstwo przejmujemy zupełną odpowiedzialność finansową i prawną za wykonywane usługi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!