Perfumy nalewane

Kwi 24, 2008 przez

Kosmetyki w dzisiejszych czasach są tak powszechne i popularne iż kobiety nie mają żadnego problemu z ich wyborem do swoich warunków fizycznych. Półki w sklepach zwanych perfumeriami aż uginają się od ciężaru buteleczek wypełnionych perfumami, w artykule postaram się opisać kilka rodzajów najbardziej powszechnych kosmetyków zapachowych.

Do kosmetyków zapachowych możemy zaliczyć perfumy, dezodorant oraz wszelkiego rodzaju wody (toaletowe, kolońskie itd.). Dezodorant to kosmetyk najbardziej rozpowszechniony wśród ludzi młodych, dzieje się tak ze względu na wygodę jego używania – nie moczy odzieży, opakowania jest z aluminium więc dezodorant nam się nie rozbije o podłogę w przypadku upadku. Dezodorant może być w sztyfcie, antyperspirant, kulkowy oraz zwyczajny w aerozolu.

Perfumy również możemy podzielić na dwie kategorie: perfumy zwyczajne oraz perfumy nalewane. Ze względu iż każdy z nas wie co to są normalne więc napiszę dwa zdania o perfumach nalewanych. Perfumy nalewane sprzedawane są w specjalnych sklepach, gdzie kupujemy sam płyn bez opakowania. Perfumerie oferują jednak firmowe buteleczki w razie gdyby ktoś nie posiadał swojej, perfumy tam sprzedawane są wysokiej jakości, a zapachy porównywalne są do tych markowych z droższej półki.

Trudno dziś obyć się bez kosmetyków, które wyżej wymieniłem. Kosmetyki stały się nieodłącznym elementem współczesnego człowieka, przecież o wiele bardziej wolimy pachnieć fiołkami niż swoim własnym zapachem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)