Pensjonat w górach

Mar 15, 2008 przez

Dworek Leśny to uroczy pensjonat na sprzedaż, który po dokonanym niedawno całkowitym remoncie idealnie nadaje się na rodzinny wypoczynek. Czterdzieści miejsc noclegowych, bliskość stoków narciarskich, górski klimat i krajobraz, spokój i cisza to tylko niektóre z niekwestionowanych zalet pensjonatu.
Któż z nas nie lubi spędzać chwil miłym towarzystwie, w spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody? Takie chwile można z pewnością spędzić, wybierając się do Parku Narodowego Gór Stołowych, gdzie położony jest wypoczynkowy Dworek Leśny.
Dworek Leśny posiada stylowe i klimatyczne wnętrze. Sala kominkowa i restauracja, przestronne pokoje to miejsca, w których można wypocząć i dobrze zjeść. Dla zapalonych turystów też znajdzie się coś ciekawego. Niedaleko pensjonatu znajduje się szczyt Szczeliniec oraz czerwony szlak turystyczny, który prowadzi na Błędne Skały.
Dworek Leśny to pensjonat na sprzedaż. Położony jest niedaleko|nieopodal wypoczynkowej miejscowości Kudowa Zdrój. W otoczeniu natury, górskiego krajobrazu można spędzić niezapomniany urlop. W pobliżu pensjonatu znajdują się dwa strumienie, w samym dworku zaś urlopowicze mogą skorzystać z odkrytego basenu, fińskiej sauny lub leniuchować w słońcu na leżakach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!