Paintball na imprezach integracyjnych

Kwi 15, 2008 przez

Paintball to bardzo popularna gra w ostatnich czasach. Jest chętnie wykorzystywana na imprezach integracyjnych i eventach firmowych. Paintball to nic innego jak pistolet lub karabin, którego nabojami są kulki wypełnione farbą. Obowiązkowa w tej zabawie jest także maska osłaniająca twarz, gdyż pomimo, że zabawa nie jest niebezpieczna, wymaga ona zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Istnieją różne rozgrywki paintballa.

Można zorganizować strzelnicę, ćwicząc tym samym opanowanie i celność. Można także podzielić drużynę na grupy, wtedy mamy do czynienia na przykład ze zdobywaniem flagi przeciwnika. Celem jest „wyeliminowanie wroga” i przeniesienie flagi do swojego obozowiska. Należy przy tym pilnować też swojego terytorium, gdyż przeciwnik może okazać się sprytniejszy. Można także skorzystać z opcji odbijania zakładnika. Imprezy integracyjne oparte o ten scenariusz cieszą się dużym powodzeniem na, gdyż grupę łączy jeden cel, muszą się ze sobą komunikować, aby odnieść sukces.

Wtedy to drużyna opracowuje plan odbicia jednego ze swoich uczestników, uprowadzonych przez grupę obcą. Muszą wykazać się sprytem i ostrożnością, aby zakładnikowi nic się przy tym nie stało. To świetna zabawa integrująca grupę i nie tylko dla mężczyzn. Ponieważ obsługa paintballa to nic trudnego, panie także mogą się sprawdzić w tej niecodziennej roli.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!