Outsourcing

Wrz 2, 2007 przez

Outsourcing to zlecenie firmie obcej wykonywania niektórych zadań pomocniczych firmy, w celu poprawy efektywności. Do outsourcingu przeznacza się mniej ważne procesy w firmie jak na przykład usługi księgowe lub informatyczne, sprzątanie, obsługa nieruchomości. Obniżenie kosztów poprzez outsourcing może również dotyczyć produkcji wyrobów, co chętnie stosują duże koncerny.

Usługi dla biznesu w Polsce wykonuje dużo firm, a niektóre z nich do prawdziwe przedsiębiorstwa jak na przykład ISS Facility Services Polska. Jest to polski oddział dużego międzynarodowego koncernu działającego w branży od lat. Kompleksowe utrzymanie czystości, sprzątanie biurowców, to jedna z dziedzin działalności firmy.

Firma sprzątająca wykonuje sprzątanie biur, biurowców centrów handlowych, utrzymanie higieny w szpitalach, sprzątanie obiektów handlowych. Na stronie internetowej firmy wyszczególniono wszystkie specjalistyczne usługi w zakresie utrzymania czystości, jakie wykonuje firma ISS. Ponadto ISS wykonuje inne usługi dla firm w postaci obsługi nieruchomości i obiektów oraz sprzątanie na zewnątrz budynków. Zbieranie śmieci, deratyzacja, serwis techniczny to tylko niektóre ze specjalistycznych czynności wykonywanych w ramach tej usługi.

Dalej mamy żywienie zbiorowe, w tym żywienie w szpitalach i inne usługi kateringowe. Restauracje i stołówki pracownicze, kantyny mogą być prowadzone przez ISS na zlecenie firmy. Pełna oferta usług oferowanych przez ISS znajduje się na stronie internetowej firmy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!