Opakowania tekturowe

Mar 30, 2010 przez

Portal kartony i opakowania na krajowym rynku newsów o pudełkach kartonowych istnieje już od od ośmiu lat. Wyprofilowaliśmy się w opisach krótko- i średnio-seryjnego wytwórstwa tekturowych pudełek. Specjalizujemy się też w marketingu reklamowym nieszkodliwych dla środowiska materiałów opakowaniowych.

Obok typowych pudeł tekturowych zajmujemy się też reklamą opakowań kaszerowanych. Kaszerowanie bazuje na oklejaniu tektury, nadrukowanymi lub nie, cieniuteńkimi płachtami papieru. Prezentujemy zarówno projekty graficzne jak i pokazujemy reklamowe druki naklejek na tekturę.

Konkretne wzory kartonów są prezentowane na naszych stronach w przeróżnych kubaturach i barwach.

Reklamujemy także prace instruktażowe opakowywania i zamykania opakowań blistrowych . Opakowania blistrowe są efektem połączenia tektury z grubą folią, którą przyczepiamy do tektury metodą zgrzewania. Piszemy także interesujące posty dotyczące przystosowania adekwatnego oprzyrządowania do pakowania.

Opakowania tekturowe spełniają funkcję ochronną przed zniszczeniem artykułu. Należy dodać także o następnej ważnej funkcji opakowania, czyli – reklamowej. Z tego powodu jeśli zamierzamy namówić konsumentów do zakupu naszego produktu, ważne jest aby opakowanie, było wykonane w sposób umiejętny i po prostu ładny.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)