Okna PCV, czy aluminiowe?

Maj 6, 2008 przez

Nasze okna dopasujemy do Państwa wymogów dzięki wyszkolonym ekipom montażowym. Na Państwa życzenie dokonamy bezpłatnych pomiarów w Państwa domu oraz pomożemy wybrać okna optymalne dla Państwa potrzeb.

Jako Warszawska fabryka Okien sprzedajemy okna oraz drzwi PCV już od wielu lat. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajdą Państwo okna z profili wielokomorowych białych oraz drewnopodobnych.

Miejscem produkcji naszych okien jest Warszawa. Zarówno w naszej fabryce jak też naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie się Państwo z profesjonalną obsługą, oraz doświadczeniem i rzetelnością naszych pracowników.

Okna PCV oferowane przez naszą firmę cechuje nowoczesna technika oraz najwyższa jakość. Nasze okna wykonane z systemów profili REHAU nadadzą indywidualny charakter modernizowanemu przez Państwa wnętrzu.

Okna plastikowe skonstruowane są tak by bez problemu odprowadzać wodę opadową. Nasze okna chronią też doskonale przed hałasem z zewnątrz a ich konstrukcja oraz szereg surowych norm postawionych przez firmę REHAU sprawia, że otrzymują Państwo nie tylko wysoką jakość okien ale również gwarancję długowieczności.

Na dzień dzisiejszy Warszawska fabryka Okien jest w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym zamówieniom

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!