Odiland. Portal dla kobiet.

Kwi 16, 2008 przez

Przychodzi taki czas w naszym życiu, w którym pragniemy powiększyć swoją rodzinę. To bardzo ważna decyzja i powinnyśmy ją podjąć w pełnej świadomości…
Dla większości kobiet okres ciąży to jeden z najpiękniejszych etapów jej życia – już niedługo usłyszy pierwsze bicie serca swojego dziecka i poczuje jego ruchy. Ten czas magicznych dziewięciu miesięcy spędzamy na wsłuchiwaniu się w siebie oraz skupiamy się na zachodzących w nas zmianach.
No właśnie zmiany… Przestajemy być same, żyć tylko dla siebie. Zaczynamy oddychać za „dwoje” i każdy wybór, którym się kierujemy od chwili poczęcia, dokonywany jest pod kątem rosnącego w nas maleństwa.
To piękne chwile, psychicznie przygotowujemy się na narodziny dziecka, jednocześnie dbając o siebie bardziej niż dotychczas. Chodzimy systematycznie do lekarza nawet jeśli wcześniej nie miałyśmy tego w zwyczaju – teraz to bardzo ważne dla nas i dla dziecka.
Wraz z otrzymaniem informacji o ciąży zaczynamy pragnąć zmian… Na początku zmian w swoim wyglądzie, w sposobie funkcjonowania oraz w sposobie odżywiania się, a ponieważ każdy kolejny dzień jest inny, w każdym dowiadujemy się o sobie i dziecku coraz więcej – zaczynamy pragnąć zmian w naszym otoczeniu.
Nic w tym dziwnego – już niedługo wszystko w naszym życiu zostanie wywrócone do góry nogami – w końcu przybędzie nam jeszcze jeden członek rodziny.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!