O tanich serwerach – opinie

Mar 21, 2012 przez

Jakże często zdarza nam się słyszeć, że tanie serwery oferować nam mogą dobrej jakości usługi za niewielką cenę. Nie są to zapewne takiej klasy usługi, jakie gwarantują drogie serwery, jednak dla początkującego klienta, rozpoczynającego przygodę z tanimi serwerami, na dany moment tani serwer to dobry wybór.
tanie serwery Serwery WWW dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Tanie serwery i ich pojemność

Niejednokrotnie tani serwer świadczy usługi o ograniczonej dostępności, bez możliwości korzystania z większości jego funkcji. Niewielka pojemność tanich serwerów oraz ich ograniczony transfer powodują, że nie są one wskazane dla obszernej strony internetowej wymagającej docelowo dużej pojemności, transferu czy też nieograniczonej limitem ilości baz danych. Tego nie oferują zapewne tanie serwery. Często tani serwer jednoznaczny jest z niską jakością sprzętu który zapewniać ma dobrze funkcjonujący hosting. W tanich serwerach spotkać można się niestety z niewielką jakością idącą w parze z niską ceną. Jednak czy w przypadku małych serwisów www warto dopłacać rezygnując jednocześnie z tanich serwerów.

Tani serwer a drogi serwer

Jeśli zajdzie potrzeba można w każdej chwili zamienić tani serwer na droższy, bardziej funkcjonalny i rozbudowany. Myśląc o własnej stronie internetowej konieczny jest wybór serwera zapewniającego nam przetrzymywanie w nim różnorodnych plików. Tanie serwery miejsca tego posiadają niewiele. Przy rozbudowanych stronach, gdzie zamieszczane są różnego rodzaju pliki audio, photo w ogromnych ilościach o tanich serwerach należy zapomnieć. Tanie serwery mimo wszystko cieszą się dużą popularnością. I nawet z tanimi serwerami dostępnymi na każdą kieszeń można rozwinąć ciekawą działalność internetową i zyskać potencjalnych klientów, użytkowników witryny internetowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 8.2/10 (13 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)
O tanich serwerach - opinie, 8.2 out of 10 based on 13 ratings