Nowoczesne meble

Kwi 15, 2008 przez

Dlaczego z Chin są lepsze niż te produkowane w Europie, z jednego prozaicznego powodu, w Chinach jest tania siła robocza a wiadomo że dziś największe koszty generują właśnie ludzie, pracownicy, koszty płacowe to zmora europejskiego przedsiębiorcy dręczonego przeróżnymi podatkami, narzutami itp., powstają tam nowoczesne meble w przystępnej dla każdego cenie.

Polscy mebli często zapominają że Polski Klient nie jest już tym samym Klientem co 20 lat temu, staliśmy się wybredni poszukujemy rzeczy nieszablonowych, nowoczesne wzornictwo mebli to już nie wszystko, dziś podstawą jest jakość materiałów, rodzaj drewna, rzadko kupuje się już dziś nowoczesne meble do salonu na bazie płyt wiórowych.

Nowoczesne meble oferowane w przebogatej gamie wzorów ,oraz rodzajów materiałów kuszą ceną, nieszablonowym wyglądem do tego aby je kupić, producenci ze wschodu prześcigają się w pomysłach, promocjach aby zachęcić do zakupów swoich wyrobów.

Wszyscy mebli prześcigają się w liczbie dostępnych gatunków drewna, kolorach, wornictwie, stylizacjach, wszystko po toaby przyciągnąć oko wymagającego europejskiego Klienta, nowoczesne meble produkowane na wschodzie to produkty bardzo wysokiej jakości, w nieco bardziej przystępnej cenie niż meble produkowane w Europie.

Wszyscy mebli przenoszą swoje interesy na wschód gdzie siła robocza jest wielokrotnie tańsza ,dzięki temu mogą oferować nam wszystkim swoje znane produkty w znacznie niższych niż dotąd cenach, nowoczesne meble nie muszą już kosztować fortuny, możesz je kupić taniej niż Ci się wydaje i nie musi to być tandeta z płyty wiurowej (:

Materiał taki jak lite, aluminum są dziś surowcami z których wyrabia się nowoczesne meble dla ludu, częstokroć jest to znaczny wydatek w budżecie każdego z nas ale meble takie kupuje się na lata, czy warto wobec tego oszczędzać kupująć tandetę która rozleci sie po roku czy dwóch latach ?

Tania produkcja z rynku Chińskiego to nie tylko tandeta bazarowa, wielkie firmy przenoszą swoje fabryki do Chin aby obniżać koszty pracy, to że kupujesz coś z rynku Chin nie jest jednoznaczne z tym że kupujesz coś gorszego. W Chinach powstają mebli które produkują przepiękne nowoczesne meble jakich próżno szukać na rynku Europejskim.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!