Nowe trasy z Polski w siatce linii Wizz Air

Kwi 1, 2011 przez

Węgierski tani przewoźnik Wizz Air wraz z nowym rokiem ogłosił, że już wkrótce uruchomi nowe trasy m.in. z Gdańska i Poznania: Nowe trasy z Gdańska i Poznania. Linia lotnicza Wizz Air w marcu tego roku otworzy trzy nowe trasy z lotnisk w Polsce oraz ponownie uruchomi loty na dwóch już wcześniej obsługiwanych trasach.
Węgierski przewoźnik pod koniec marca rozpocznie loty z Gdańska do Stavanger w Norwegi, które odbywać się będą 3 razy w tygodniu, oraz również z Gdańska do Arhus w Dani, dokąd polecieć będziemy mogli 2 razy w tygodniu. Nowym połączeniem będzie także trasa z Poznania do Barcelony dostępny 2 razy w ciągu tygodnia. Do siatki połączeń ponownie wracają połączenia z Gdańska do Goteborgu oraz Tampere, z których będziemy mogli skorzystać w tygodniu dwukrotnie.
Otwarcie nowych tras linii Wizz Air spowoduje, że przewoźnik ten będzie obsługiwał łącznie loty na 79 trasach z Polski, z tego faktu na pewno zadowoleni są wszyscy klienci, ale również sam zainteresowany. Dzięki dodaniu nowych tras do rozkładu lotów przewiezionych zostanie ponad milion pasażerów na trasach z Polski w obecnym 2011 roku. Zarząd spółki dobrze wie, że Polska jest jednym z najważniejszych rynków w strategii firmy. Każdego roku coraz więcej pasażerów może doświadczyć nieporównywalnego poziomu podróży z Wizz Air, wszystko dzięki połączeniu usług na najwyższym poziomie z biletami w niskiej cenie.
Europejski przewoźnik Wizz Air już 16 kwietnia planuje uruchomienie swojej 16 bazy operacyjnej w Wilnie. Z nowoczesnej będzie wystartuje 8 nowych połączeń min. z Wilna do Londynu – Luton, Doncaster – Sheffield, Cork, Eindhoven, Sztokholmu – Skavsta, Mediolanu – Bergamo, Rzymu – Fiumicino oraz Barcelony. Początkowo obsługiwał je będzie tylko jeden Airbus A320. Jednak już w ciągu najbliższych 3 lat spółka planuje zwiększyć ilość maszyn i w 2014 r. dysponować 132 samolotami. Tak więc już niedługo będziemy mogli się cieszyć jeszcze szerszą siatką węgierskiego przewoźnika.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)