Nowe mieszkania w Krakowie

Kwi 16, 2014 przez

We współczesnej Polsce ciągle mówi się o braku pieniędzy, o ciągle występujących kryzysach w gospodarce. Jednak mimo to, nowych inwestycji w krakowskim budownictwie nie brakuje. Powstają coraz to nowe osiedla mieszkalne z lokalami na sprzedaż. Obecnie, prawie w każdej dzielnicy Krakowa zauważyć możemy nowo budujące się bloki i apartamenty. Inwestorów jak widać nie brakuje. Wiąże się to również ze sporym popytem na te mieszkania, stale rośnie również liczba nadal dostępnych mieszkań.

Przykładem takich nowych inwestycji są mieszkania na ulicy Grzegórzeckiej „Grzegórzecka 77” oraz na „Słonecznym miasteczku” przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Umieszczone są one w dogodnej lokalizacji, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wyjątkowo przyjazną ceną. Posiadają one bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz wysoce rozwiniętą okoliczną infrastrukturę. W pobliżu nieruchomości znajdują się szkoły, przedszkola, liczne obiekty handlowe i usługowe, szpital i przychodnię.

Jedną z nowocześniejszych budowli jest inwestycja „Grzegórzki Park”. Posiada bardzo imponujący zewnętrzny design, który dostrzec można nawet z daleka. Mieszkania te, znajdują się w samym centrum Krakowa, w pobliżu Ronda Mogilskiego, czyli najbardziej skomunikowanego punktu w Krakowie, z którego dotrzeć można niemal wszędzie. Ta świetna lokalizacja nieruchomości i wysoki standard wykończenia, zadowoli nawet tych najbardziej wymagających klientów.

”Grzegórzki Park” posiada również kaskadowy dziedziniec z placem zabaw. Ponadto, budynek wyposażony jest w przeszklone lokale użytkowe. W jednym z nich znajduje się sklep „Alma”, który umożliwia zakupy wszystkim mieszkańcom tej nieruchomości oraz wszystkich okolicznych bloków i domów.

Innym kompleksem mieszkaniowym jest „Zachodnia” na Ruczaju. Zlokalizowany jest przy ulicy Zachodniej między ulicami Grota Roweckiego, a Kobierzyńską w południowo-zachodniej części Krakowa. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, z licznymi zielonymi terenami z alejkami spacerowymi. Nieopodal znajduje się Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy, Zalew Zakrzówek i Skałki Twardowskiego.

Ruczaj w okresie ostatnich kilku lat bardzo prężnie się rozwinął i rozwija się nadal, dlatego stanowi doskonałą lokalizację. Znajdują się tam liczne sklepy, szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe. Jest tam również bardzo dogodna komunikacja miejska, liczne autobusy i szybkie tramwaje. Jest to budynek jeszcze w budowie jednak już wkrótce, będzie można tam zamieszkać.

Jeśli szukamy mieszkania w stolicy małopolski, to możemy zajrzeć również na strony deweloperów, jak na przykład tego bardzo znanego i cenionego – www.salwator.com.pl, gdzie znajdziemy licznie oferowane nowe mieszkania, a przecież w końcu Kraków mieszkań oferuje naprawdę niezliczone ilości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!