Nowe media

Kwi 24, 2008 przez

W sieci znajduje się mnóstwo informacji na temat internetowej, część z nich publikowana jest na specjalnych blogach, które są często uaktualniane. Niedawno właśnie znalazłem taką stroną, autor bloga pisze artykuły na dość wysokim poziomie między innymi na takie tematy jak dziennikarstwo obywatelskie, społeczności w internecie czy blogi firmowe. Blog zrzesza ludzi o podobnych zainteresowaniach i zawodach w tzw. blogsferę. Jeżeli nie wiecie co to jest blogsfera to zapraszam na łamy bloga 😉

Badania internetu staje się bardzo ważną dziedziną marketingu, tworzone są raporty IAB, które nawiasem mówiąc możecie przeglądnąć na blogu reklamy. Znajdziecie tam również informacje oraz porównania mediów: stare media oraz nowe media, czyli inaczej mówiąc media tradycyjne i media internetowe – które z nich mają większą skuteczność i które efektywniej wpływają na społeczności internetowe.

Definicja web 2.0 – te hasło słyszymy coraz częściej w internecie, ten rodzaj tworzenia stron staje się coraz bardziej popularny a to we względu, że my jako społeczeństwo mamy większą możliwość ingerencji w Internecie. Autor porusza również temat bardzo popularny a mianowicie reklama na blogach – wszystkiego tego dowiecie się czytając regularnie nasze artykuły. Z naszej strony postaram się aby blog był jak najbardziej rzetelny i regularnie powiększany.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!