Noclegi w Łebie

Cze 15, 2008 przez

Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu.  Niezwykłe walory lecznicze Łeby znane są od dawna. Można tu leczyć przede wszystkim schorzenia przewlekłe, nawracające, związane z obniżoną odpornością organizmu, wykorzystując bodźcowe działanie klimatu.

Swą renomę może zawdzięczać wspaniałym walorom naturalnym, klimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej. Łeba posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo morskie i śródlądowe, windsurfing, oraz wędkarstwo.

Okolice Łeby są słynne z unikalnych na skalę europejską wydm ruchomych, szerokich plaż z wyjątkowo miękkim, jasnym i czystym piaskiem, a także mikroklimatu o podwyższonej zawartości soli i jodu, które mają działanie lecznicze.

W Łebie słońce opala intensywniej dzięki promieniom odbitym w piasku i wodzie. Powietrza ma idealna przejrzystość, która nadaje otoczeniu niepowtarzalny koloryt.

Tę wyjatkową czystość barw upodobali sobie wybitni artyści – malarze, fotograficy i filmowcy. w Łebie odbywają się cykliczne plenery malarskie, warsztaty filmowe i fotograficzne, powstają filmy fabularne i przyrodnicze.

Sprawdź gdzie najtaniej – noclegi w Łebie – apartamenty, hotele, pensjonaty, kempingi.
Gościnni mieszkańcy dbają o komfort i atrakcyjność pobytu dla swoich gości oferując zróżnicowaną bazę noclegową – hotele, ośrodki wczasowe, pensjonaty, kempingi, kwatery prywatne. Restauracje, bary, puby serwują przysmaki kuchni regionalnej – dania z ryb morskich. Wieczory ubarwiają rozśpiewane kawiarenki, nowoczesne dyskoteki i tawerny portowe.

Poza sezonem letnim miasto oferuje pobyt w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych, przystosowanych do przyjmowania gości na turnusy lecznicze, z programem odnowy biologicznej.  Leczenie przy wykorzystaniu morza ma szeroki zakres np. leczenie górnych dróg oddechowych, alergii, nerwic.
Łeba posiada specjalną bazę pobytową dla dzieci w ramach programu profilaktyki zdrowotnej dla tzw. “Zielonych szkół”. Walory lecznicze Łeby aktywne są przez cały rok.

Znajdź najtańsze noclegi w Łebie!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!