Niespodziewana zmiana mieszkania

Lip 31, 2008 przez

Kilka dni temu okazało się, że musimy szukać nowego mieszkania. Moja znajoma, która nam je wynajmuje z powodu poważnych powodów finansowych postanowiła sprzedać drugie mieszkanie. My więc mimowolnie zostaliśmy zmuszeni do zmiany miejsca naszego zamieszkania. Bardzo nie chcieliśmy się rozstawać z tym mieszkaniem, ponieważ jego lokalizacja jest wspaniała. Ja mam dwadzieścia pięć minut do pracy piechotą, a moja dziewczyna niecałe pół godziny do swojej uczelni. No, ale trudno życie składa się ze wzlotów i upadków.

Gdy upewniliśmy się do kiedy mamy się wyprowadzić zaczęliśmy poszukiwania naszego nowego mieszkania. Jak zwykle włączyłem przeglądarkę internetową, wszedłem na Google i wpisałem słowa: nieruchomości Szczecin. Jak przy każdym słowie pojawiły się tysiące stron. Znalazłem kilka portali ogłoszeniowych, które oprócz ogłoszeń matrymonialnych i sprzedaży różnych przedmiotów oferują ogłoszenia dotyczące zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Wszedłem do działu nieruchomości Szczecin, zaznaczyłem opcję „tylko wynajem” i wyświetliły mi się mieszkania w Szczecinie do wynajęcia, właśnie to czego szukałem. Przeglądałem wszystkie i znalazłem kilka ciekawych. Od razu wpadło mi w oko bardzo ciekawe ogłoszenie dotyczące wynajmu domu w naszej okolicy. Zadzwoniłem do właściciela, jednak okazało się, że przebywa za granicą i możemy obejrzeć je dopiero jutro. Właściciel obiecał nam, że będziemy pierwsi mogli obejrzeć to mieszkanie i zdecydować się na nie jeżeli nam się spodoba. Oby wszystko przebiegło pomyślnie to wynajmiemy to mieszkanie i będzie znów szczęśliwie jak dawniej.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!