Narożniki

Gru 12, 2008 przez

W całej Polsce powstaje coraz to więcej nowych salonów i sklepów meblowych. Tak samo modne staje się robienie sobie mebli pod wymiar w określonej stolarni.

Niekiedy po paru latach korzystania istnieje konieczność zmiany narożników. Trzeba wszak wspomnieć, że niekoniecznie muszą to być nowe fotele lub łóżko. Niekiedy warte jest odwiedzenie zakładu tapicerskiego. Tam bez większego problemu możemy dostarczyć zużyte meble wypoczynkowe. Po pewnym czasie odbieramy meble nasze, ale całkiem odmienne. Tapicer wymieni nam obicia, będzie zmieniony materiał i kolorystyka. To całkowicie nowe narożniki! Trzeba wspomnieć, że to my sami podejmiemy decyzję, jak mają prezentować się nasze odrestaurowane meble. Taka odmiana bardzo dobrze zarówno na nasze meble, ale również na nas samych.

Myślę, że warto się dobrze zastanowić nad takim rozwiązaniem, tym bardziej, ze nie każdego od razu stać na wymianę mebli na nowe, a takie rozwiązanie jest bardzo interesujące nie tylko z uwagi na cenę, ale również na to, że będziemy mile zadziwieni odbierając nasze nowe – stare meble.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!