Najsłynniejszy growy zabójca świata

Cze 23, 2009 przez

Najsłynniejszy zabójca świata na ekranach komputerowych jest znany praktycznie wszystkim osobom które miały styczność z grami. Każdy kojarzy wysokiego, łysego pana z kodem kreskowym na szyi i zimną miną. Ale to dobrze, bo w pełni zasłużył on na swoją sławę. Pomijając to, że likwidował osoby nie do zlikwidowania wręcz, przemierzał tysiące kilometrów aby wypełnić misję to na dodatek przynosił milionom graczy na świecie wielką frajdę.

Czym? Przede wszystkim grywalnością i scenariuszem. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że to tak naprawdę one przyniosły mu sukces. Świetnie dopracowany model rozgrywki, ciekawy sposób grania i mechanizm bycia Hitmanem to coś o czym nie można nie wspomnieć. Druga rzecz to fakt, że nie dostawaliśmy do ręki shotguna i nie zostawaliśmy wypchnięci na tłum wściekłych bodyguardów. Nie nie. Nic z tych rzeczy. To nie tępa strzelanka gdzie przechodzimy przez kolejne mapy i zdobywamy bonusy. W Hitmanie, trzeba przede wszystkim myśleć, a nie biec do przodu. Każda misja ma swoją charakterystyczną specyfikę, nie ma tutaj miejsca na monotonność i rutynę. Trzeba powiedzieć jeszcze jedną rzecz nawiązującą do tego o czym wspomniałem. Nie ma tutaj walki na ślepo. Przed każdą misją dostajemy opis celu, mapę, zdjęcia, wszystko profesjonalnie przygotowane. Przy wykonywaniu misji musimy zwracać uwagę na wiele istotnych czynników np. czy nie robimy zbyt dużego hałasu, czy nie zwracamy na siebie uwagi nie pożądanych osób (w większości przypadków są to ochroniarze), czy nie zostawiamy śladów oraz czy wybieramy szybkie i bezszelestne morderstwo czy może wyraźny komunikat, że osoba zamordowana właśnie taką karę musiała ponieść za swoje złe czyny.

Hitman bez dwóch zdań jest jedną z najlepszych światowych serii gier akcji, ze względu na grywalność, na fabułę, która nie jest ślepa oraz na wspaniałą grafikę, która cieszy graczy przez wiele godzin spędzonych przed komputerem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!