Najlepszy prezent dla żony

Gru 2, 2010 przez

Myślisz o tym co takiego wręczyć Twojej ukochanej na zbliżającą się rocznicę ślubu? Jaki prezent sprawiłby jej najwięcej przyjemności? Pomysłów jest mnóstwo jednak mimo wszystko, pozwól że podsunę Tobie pewien jeden. Jeśli posiadacie potomstwo, to cudownie, jednak na ten szczególny czas zaplanuj im wycieczkę do babci, albo innej zaprzyjaźnionej cioci. One będą się świetnie bawić, a Wy otrzymacie w ten sposób dom tylko dla Was (no może niezupełnie, ale o tym w dalszej części artykułu). Dobrze by było, gdybyś w tym dniu mógł wziąć dzień wolny od pracy, a jeżeli nie, to chociaż wrócić z niej troszkę wcześniej, lub gdy żaden z tych pomysłów nie jest możliwy do realizacji, rozważcie, czy nie byłoby lepiej to świętowanie przenieść na wolny dzień.

W tym momencie, pomyśl sobie, że jest dziś ten dzień, wasze maluchy niezwykle szczęśliwe rozpieszczane są u babci. Jest wczesny wieczór, wcześniej dozwolone jest pogodne lenistwo, lub np. długi spacer, czy wypad do teatru. Proponujesz ukochanej, by wzięła relaksującą kąpiel z dodatkiem olejku zapachowego,   Ty w tym czasie udajesz się do kuchni, by przyrządzić uroczystą kolację – taka powinna być przynajmniej oficjalna wersja dla twej żony. Tak naprawdę udajesz się do Waszego salonu, bądź sypialni (w zależności od Waszych warunków mieszkalnych), by ustawić w całym pokoju łagodne oraz aromatyczne świece. Włączasz spokojną muzykę i wpuszczasz do domu tajemniczego przybysza. Wpuszczasz go do wybranego pokoju i biorąc miękki szlafrok udajesz się po swą żonę do łazienki.

Ta słysząc głos delikatnej muzyki i widząc przyjemny, kolorowy półmrok zaczyna się domyślać następnej części programu. Jakże zatem będzie   zdziwiona, gdy wchodząc do salonu, zauważa a przy nim miłego masażystę, który gestem zachęca ją do położenia się na stole. Ona delikatnie speszona, układa się wygodnie i natychmiast zapomina o wszelkim napięciu, poddając się pełnemu odprężeniu jakie zapewnia  masaż relaksacyjny.  W tym momencie Ty na serio udajesz się do kuchni, by tam zrobić dla Was wspaniałą kolację. Chyba szybko nie zapomnicie tego wieczoru i ta rocznica ślubu zapadnie Wam głęboko w pamięć. W końcu nie codziennie można mieć profesjonalnego SPA w domu – swoim własnym domu.  Masaż dobiega końca, kolacja już zrobiona, nadchodzi czas na… to już zostawiam Twojej wyobraźni.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)