Najlepsze sumplementy dla kulturystów

Gru 12, 2008 przez

W ciągu ostatnich tygodni spędzam codziennie ponad 4 godz. poszukując wiadomości na temat tego jakie suplementy dla sportowców są najlepsze. Niestety, z każdym kolejnym przestudiowanym artykule mam większe wątpliwości, które suplementy są najlepsze, które dają najlepsze efekty i nie posiadają następstw ubocznych, będąc równocześnie w przystępnej cenie. Takich bowiem suplementów szukam dla siebie. Ćwiczę systematycznie od ponad 4 miesięcy oraz postanowiłem zainteresować się tematykę, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty z moich ćwiczeń.

Początkowo myślałem o tym aby pozbyć się nadmiaru tłuszczyku, którego muszę przyznać, mam jednak za wiele. Z tej przyczyny chciałem zakupić reduktory tłuszczu, do których zniechęcił mnie jeden ze znajomych na siłowni, który zasugerował mi, abym spalanie tłuszczu wykorzystał do budowy mięśni jednocześnie. Poradził mi zatem żebym nie kupował nic co ma w nazwie reduktory tłuszczu, a zainteresował się raczej tajemniczą nazwą kreatyna. Jednocześnie podkreślił, iż najlepsza będzie kreatyna Olimp, którą on sam z efektami zażywa od ponad 3 miesięcy. Do tego sugerował mi aminokwasy, białko a także węglowodany jako uzupełnienie diety. Wspomniał również o następnej wówczas jeszcze zagadkowej dla mnie nazwie, jaką było hmb.

Wszystko byłoby OK. gdyby nie następny kolega, z takim też stażem na siłowni a także wyraźnymi rezultatami w budowie jak jego poprzednik. Ten natomiast polecił mi takie suplementy jak termogeniki, kreatyna Olimp a także glukozamina i hmb Olimp. Sam stosował dokładnie taką mieszankę i dawała mu naprawdę znaczne efekty, zauważalne gołym okiem. Poradził mi również aby dołożyć do tego na początku peptydy. Miałem też nie zapomnieć o odpowiedniej diecie bogatej w białko, aminokwasy a także węglowodany we właściwej proporcji do reszty elementów diety. Kolejna podpowiedź, która miała mi przecież pomóc, odniosła skutek odwrotny, wywołała w moim umyśle jeszcze większy problem a także mętlik. Ciągle nie wiedziałem co wybrać, co mi da najbardziej optymalne wyniki w dość krótkim czasie.

Koniec końców, po licznych dyskusjach z innymi kolegami, których spotykam na siłowni a także przeanalizowaniu wielu następnych artykułów i tematów na forum kulturystów zdecydowałem, iż najwłaściwsza dla mnie będzie kreatyna Olimp. Poza tym stosować będę bezwzględną dietę, zawierającą białko, węglowodany oraz aminokwasy w odpowiedniej dla mojego organizmu oraz mojego ciężaru ilości. Myślę jeszcze nad poszerzeniem suplementów o peptydy oraz hmb Olimp.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)