Najlepsze prezenty dla szefa

Wrz 29, 2017 przez

prezenty dla szefaWiadomo, że bardzo często zdarzają się okazje, w których trzeba kupić coś osobie stojącej na wyższym stanowisku, na przykład własnemu szefowi. Niejednokrotnie jest to dużym problemem, bo nie ma się pomysłu na nic, co byłoby wyjątkowe. Rozwiązaniem może stać się oferta sklepu Snob-Shop.

Oryginalne prezenty

Wybierając, a następnie kupując prezenty dla szefa, warto zdecydować się na coś ponadczasowego i eleganckiego, co będzie w stanie ozdobić każde pomieszczenie. Takimi rzeczami są akcesoria związane z żeglugą morską. Takie marynistyczne dekoracje są szykowne, a jednocześnie bardzo wyjątkowe – a na pewno stanowią przeciwwagę dla nudnych i powtarzalnych prezentów. Mają one tak wyszukany styl, że wzbudzą zachwyt u obdarowywanych osób. Takie morskie akcesoria mogą być podzielone na: bibeloty zdobiące regały oraz biurka, oraz na przedmioty praktyczne – pomocne w wykonywaniu różnych czynności. Do wyboru są:
– aluminiowe lub mosiężne dzwonki i dzwony na zawiesiu albo z rączką,
– barometry,
– podpórki na książki, jako mosiężne kotwice na podstawie z palisandru,
– breloczki w kształcie kotwic,
– domino w drewnianym pudełku w kształcie łodzi,
– kompasy w różnych oprawach,
– zestaw: luneta, kompas, szkło w pudełku,
– lustro w mosiężnym bułaju okrętowym,
– marynistyczne szkoło powiększające,
– mosiężna lampa żeglarska (naftowa),
– mosiężny otwieracz do butelek z rączką – jako kotwica, w pudełku z palisandru,
– mosiężny zegar słoneczny, z elementem mocującym w pudełku z palisandru, wykończenie antyk,
– stacja pogodowa: barometr, higrometr, termometr,
– zegary: śruba okrętowa, w bułaju okrętowym, aluminiowa łódź.
Jak widać, oferta akcesoriów marynistycznych jest bardzo szeroka. Wszystkie z nich są trwałe, wysokiej jakości i wykonane z największą dbałością o każdy detal.

Dookoła świata

Jednymi z bardziej reprezentacyjnych i oryginalnych prezentów, mogą stać się astrolabia i globusy, a także inne astronomiczne przyrządy pomiarowe. Do XVIII wieku naszej ery, astrolabia służyły do nawigacji statków na oceanach – wyznaczały między innymi położenia ciał i niebieskich i pomagały w geodezyjnych pomiarach. Teraz natomiast stały się eleganckim elementem dekoracyjnym, pasującym do każdego domu czy biura. Wszystkie astrolabia i globusy w ofercie sklepu Snob-Shop różnią się detalami wykończenia i kolorystyką. Jednak każdy z nich odznacza się najwyższą jakością i niezwykłą estetyką wykonania, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Tego rodzaju prezenty na pewno ucieszą każdego szefa.

Odwiedź sklep Snop Shop i wybierz idealny prezent: https://snob-shop.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!