Najlepsze miejsca na plenery fotograficzne

Paź 12, 2012 przez

Tatry i tylko Tatry po naszej polskiej stronie!
Czy wyolbrzymiam? Sądzę, że nie. Górskie tereny a w tym także polskie góry to miejsce do których przybywają nie tylko globtroterzy, ale też pary młodych.
Odsetek z nich bierze tu ślub a jeszcze więcej organizuje fotograficzne  plenery ślubne. Jestem jednym z nielicznych fotografów, jacy bardzo dobrze znają obręb Tatr. Wiem gdzie można odnaleźć coś wypasionego do obejrzenia i pstrykania.

Znam parę ciekawych miejsc też na plener ślubny.

Oto niektóre z nich:

  1. Morskie Oko – plener ślubny inny niż wszystkie. Plener fotograficzny a przede wszystkim ślubny nad Morskim Okiem to niezapomniana chwila dla każdego. Zwiedzam to miejsce parę razy w roku i za każdym razem jestem oczarowany. Zwłaszcza jesienne tematy sprzyjają fotografii a nasycone kolory ze ślubną kiecką młodej dają niezłego kopa fotografiom. Czy plener ślubny nad Morskim Okiem w takiej scenerii nie jest niespotykany?
  2. Inne ciekawe plenerowe stanowisko – Dolina Strążyska. Nie każdy ma jednak tyle sił, aby wyjść w góry tak wysoko jak ci co idą aż 9 km do Morskiego Oka. Dla takich ludzi są inne ciekawe miejsca jak właśnie Dolina Strążyska. Płaskie miejsce, gdzie nawet sędziwe pary, które pobierają się mogą zrobić sobie mały plener śluby. Dolina przez cały rok jest nadzwyczajna, zatem to miejsce polecam dodatkowo na zimowe plenery ślubne. Zaczyna się na terenie Zakopanego, więc pani młoda nie musi się, gdzieś przebierać. Może od razu z domu czy kwatery prywatnej na jakiej jest wyjść w pełnej gali.
Plenery w górach

Plenery w górach

Górskie tereny bez względu od miejsca są szczególne, są wyjątkowe i piękne niezależnie od pory roku. Czy to daleko w Tatrach czy gdzieś w dolince, wszelki plener ślubny jest wiekopomny i nieschematyczny. To wiem i przeto polecam wszelkim młodym na śmiałą decyzję.Jak zdjęcia ślubne to tylko w górach i to najlepiej w Polskich Tatrach.

Robert

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!