Możliwości i haczyki pożyczek konsumenckich

Mar 3, 2008 przez

Produkty bez sprawdzania w bazie biku są przeznaczone dla pożyczkobiorców, które miały w przeszłości kłopoty z terminowym płaceniem zobowiązań. Taki produkt jest droższy, czyli bardziej oprocentowany od pożyczki dla zweryfikowanych pożyczkobiorców i raczej niezbędny jest poręczyciel. Uzyskanie tego kredytu bywa trudniejsze, ponieważ na rynku istnieje zaledwie kilka firm zajmujących się tymi pożyczkami.
Kredyty konsumenckie dostępne w naszym kraju da się dopasować dla każdego klienta. np. kredyty gotówkowe bez poświadzcenia o zatrudnieniu dostępne są dla kredytobiorców posiadających pozytywną historię w bazie BIK. Teraz pożyczkodawca posiadając informację o przypadkach, że klient uczciwie regulował poprzednie kredyty decyduje się przyznać pożyczkę bez dodatkowych dokumentów nawet w 20 min.

 
Zdarzają się klienci, zaciągając o kredyt gotówkowy przedstawiają wyjątkowo małe wydatki miesięczne rodziny. Jak oświadczają, wydają miesięcznie na utrzymanie samochodu i rodziny 150 zł. Czy podobny wybieg może pomóc w otrzymaniu kredytu? W wielu przypadkach tak, lecz jeśli pomyślimy w jaki sposób po zapłaceniu posiadanych rat pożyczek i życia! rodzina ta ma opłacać w terminie swoje zobowiązanie, to możemy przyjąć iż nie jest to realne. Poza przypadkiem, gdzie dodatkowy przychód jest niewykazany – praca bez umowy, czy za granicą może to doprowadzić do bankructwa konsumenckiego.

 
W naszych czasach przecież otrzymanie pieniędzy koniecznych na zrealizowanie planów może wydawać się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Czasami trzeba zadzwonić na infolinię bankową podaną w internecie, lub wypełnić łatwy formularz w internecie aby po chwili otrzymać przelew na konto lub kartę poszukiwanych pieniędzy. Coraz częściej dzieje się tak nawet bez przedstawiania dochodów w postaci zaświadczeń o dochodach. gotówkowe pożyczki na oświadczenie uzyskują coraz większe uznanie mas.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)