Motocykle używane

Wrz 18, 2008 przez

Jeżeli ktoś ogląda motocykle używane w gazetach lub Internecie, oznacza to że ma ograniczoną kwotę pieniędzy, którą może przeznaczyć na swój jednoślad.

Ostatnio spotkałem się z bardzo ciekawym motorem, mianowicie Neanderem. Jego moc to bagatela sto dwanaście koni mechanicznych, a pojemność to „tylko” tysiąc trzysta czterdzieści pięć centymetrów sześciennych. Posiada on wtrysk common rail i dwa cylindry. Znaleźć motocykle używane tego typu jest już znacznie trudniej. Wszystko to ze względu na trudną dostępność tego modelu na świecie. Posiada on maksymalny moment obrotowy 214 Nm. Aby stworzyć taki silnik inżynierowie pracowali ponad osiem lat.

Testy tego urządzenia trwały również bardzo długo, ponieważ prawie cztery lata. Jego rama i zawieszenie jest przygotowana poprzez wzorowanie się na podzespołach z Yamachy 1100. Jednoślad jest obecnie w sprzedaży, ale model używany nie jest łatwy do kupienia. Posiada on 6-stopniową skrzynię biegów, a do setki potrzebuje 4,5 sekundy. Jeżeli szukasz czegoś taniego i interesują cię motocykle używane, niestety musisz zapomnieć o tym 295 kilogramowym motorze. Jego eksploatacja jest przeciętna, ponieważ pali on 4,7l na sto kilometrów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!