Moduły ledowe – praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie

Paź 16, 2017 przez

Jesteś właścicielem rozwijającej się firmy i cały czas zastanawiasz się, jak wzbogacić swoją reklamę, by być bardziej zauważalnym? A może pracujesz w branży budowlanej, elektronicznej, reklamowej lub motoryzacyjnej i chcesz być na bieżąco z nowinkami rynkowymi? Ostatnio coraz częściej słyszy się o modułach ledowych, które znajdują szerokie zastosowania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – bardzo dobrze trafiłeś!

moduły ledoweModuły ledowe
Moduły ledowe koreańskiej firmy GOQ, to doskonały sposób na stworzenie ciekawego i oryginalnego charakteru w oświetlanym przez Ciebie przedmiocie. Moduły ledowe to zdecydowanie praktyczny i energooszczędny sposób na rozwiązanie kwestii oświetlenia wszystkiego tego, na co chcemy zwrócić uwagę innych.
Moduł Samsung to technologiczna innowacja na rynku, która umożliwia długotrwałe oświetlenie przy niewielkich kosztach.

Jak działają?
Moduły GOQ stworzone zostały do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Ich budowa i parametry przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Charakteryzują się dużą odpornością
na temperaturę oraz wodoszczelnością. Specjalna obudowa także zabezpiecza elektronikę modułów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu np. moduł Samsung może pracować jako główne źródło światła bannerów czy kasetonów.

Zastosowanie
Moduły ledowe GOQ świetnie się sprawdzają przy oświetleniu dużych liter blokowych oraz średniej wielkości kasetonów.
Dzięki nim można oświetlić trudno dostępne i skomplikowane obszary. Dostępny wachlarz wyboru modeli – od prostych, klasycznych po nowatorskie, bogate i zróżnicowane modele, które przyczyniają się do stworzenia ciekawych i oryginalnych aranżacji. Ich cena jest na tyle przystępna, że chętnie sięgają po nie specjaliści różnych dziedzin.

Wiele opcji
Dostępne moduły posiadają szereg zróżnicowanych parametrów. Klienci wybierają barwę np. białą ciepłą, białą zimną, czerwoną, żółtą lub niebieską. Moc znamionowa występuje od 24 W do nawet 80W. Strumień świetlny występuje w przedziałach od 64 lm do 480 lm, a napięcie w poszczególnych modułach to między innymi: DC 12V, DC 24V, DC 240V czy 230V. Dzięki takim parametrom wielkogabarytowe reklamy nie pozostaną niezauważone.

Wykorzystywanie modułów ledowych stało się obecnie coraz popularniejsze we wszystkich dziedzinach życia. To bez wątpienia
efektowne i praktyczne rozwiązanie, które jest niezwykle ekonomiczne. Nie należy rezygnować z oświetlenia. Należy postawić na takie oświetlenie, które spełni nasze oczekiwania, pozwoli dotrzeć z oświetlaną rzeczą do jak największej grupy odbiorców, a przy tym będzie ekonomiczne.

Zobacz więcej: http://goq-led.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!