Lodówkowy magnetyzm

Lut 25, 2014 przez

Tak proste, a tak wszechstronne. Magnesy na lodówkę znajdują coraz więcej zastosowań. Od jakiegoś czasu nie pełnią już tylko funkcji praktycznej i komunikacyjnej, stają się ozdobą Twojej kuchni. Nadają się idealnie do mieszkań nowoczesnych i do takich, które w wystroju wnętrza stawiają na prostotę.

Zapewne nie raz doświadczyliście potrzeby pozostawienia swoim domownikom informacji na karteczce – jeśli tak, lodówka to najlepsze miejsce na jej umiejscowienie. Czemu jednak mielibyśmy używać do ich przyczepiania starych, nieatrakcyjnych magnesów? Polskie firmy mają w swojej ofercie setki modeli! Czemu by nie udekorować swojej lodówki postacią z ulubionej bajki dzieci, zwierzętami, serduszkami albo kroplami wody? Umiejętnie dobrany magnes może być stylową dekoracją i ożywić naszą kuchnię. Ceny takich dodatków zaczynają się już od dziesięciu złotych, a nie jest to coś montowanego raz na zawsze – możemy dowolnie reorganizować układ magnesów na lodówce. Obecnie firmy wychodząc naprzeciw klientom, jak ta www.nu-vision.pl/magnesynalodowke.html, oferują nam możliwość, że magnesy na lodówkę stworzymy… sami.

Oczywiście, jeśli preferujemy trwalsze rozwiązania i chcemy na przykład zamontować na drzwiach lodówki magnetyczne wieszaki, firmy oferują nam magnesy ferrytowe i neodymowe. Charakteryzują się one bardzo silnym przyciąganiem, dzięki któremu niemal niemożliwe jest rozerwanie ich gołymi rękami.

Estetyczny lub zabawny magnes może być ciekawym upominkiem, bądź pamiątką z zagranicznej podróży. Jest wielu kolekcjonerów zwożących z dalekich wojaży magnesy upamiętniające wakacyjne zwiedzanie. Wśród wielu przeciętnych, chińskich produktów znajdziemy często niejedno cudeńko! Inną ciekawą możliwością na kreację ciekawej pamiątki jest stworzenie magnetycznego zdjęcia. To koszt rzędu kilkunastu złotych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapełnimy lodówkę zdjęciami swoimi i swoich bliskich, a obrazy te nie ulegną uszkodzeniu, jak w przypadku zdjęć wywoływanych na papierze. Możemy wybrać do nich ramkę, na przykład stylizowaną na zdjęcie wydrukowane wprost z Polaroida.

Najbardziej kompleksowym rozwiązaniem na udekorowanie lodówki są maty magnetyczne. Przywodzą na myśl fototapety. Przyczepia się je na całe drzwi lodówki, zamieniając jej nudną biel na plażę, las, niebo, pomarańcze, czy jakikolwiek wzór wybierzemy z bogatej oferty. Mata w niewygórowanej cenie stu pięćdziesięciu do dwustu złotych skutecznie przysłoni wszelkie rysy i pęknięcia na lodówce. Jest ponadto łatwa w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką od czasu do czasu. I wreszcie możemy zmieniać ją wedle woli na maty z innym deseniem, gdyż łatwo się odczepia i nie jest kłopotliwa w przechowywaniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!