Legalhigh czyli moda z zachodu

Lip 3, 2008 przez

Ogromna ilość polaków wyruszyła w ostatnich latach do pracy za granicę. Sporo z nich wróciło już do ojczyzny. Poza zarobkami przywieźli ogromną ilość doświadczeń, nowe nawyki oraz wiedzę o tym, jak ich rówieśnicy bawią się na zachodzie. Anglia czy Szkocja w nocy niosą różne pokusy. Okazuje się, że nie koniecznie nielegalne! Ponieważ w zachodzie dość zasadniczo podchodzi się do wszystkich nielegalnych środków (Holandia jest wyjątkiem) nasi europejscy rówieśnicy odkryli legalhigh, czyli używki w 100% legalne. Obecnie w Irlandii czy Anglii panuje wielka moda na takie środki jak Spice czy BZP. W 100% legalne i bezpieczne środki, niektóre z nich posiadają działanie podobne do marihuany.

Spice Diamond to jest to – chwali się 26-letni Krzysiek, który w Anglii spędził ostatnie 2 lata. Do ojczyzny powrócił na początku tego roku, oprócz zarobków przywiózł dla kolegów parę “upominków” – Toke XXX, Salvia Divinorum, Spice Diamond czy BZP. -Początkowo byli lekko zdziwieni, jednak prędko się przekonali, że np. Chill X może być miłym dodatkiem przy spotkaniach w gronie znajomych, tak jak jeszcze do niedawna wódka – dodaje.
Legalhigh zdobywa coraz więcej miłośników, równocześnie ze zwiększającą się falą powrotów z emigracji zarobkowej Spice czy Benzylpiperazyna zdobywają również coraz większą liczbę miłośników w naszym kraju. W końcu młodzi również chcą mieć swoją używkę, tak jak używką ich rodziców jest alkohol.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!