Kruszywa budowlane

Cze 25, 2008 przez

Specjalizujemy się w przewozie materiałów dla robót na budowie. W firmie mamy wozy ciężarowe o ładowności 25 ton, zaś maszyny do załadunku z poświadczeniami dopuszczającymi do przewozu materiałów ciężkich. Nasze wyspecjalizowane pojazdy gwarantują realizację błyskawicznego przewozu kruszywa i materiałów miałkich. Posiadamy OC transportowca uwzględniające specyfikę polskiej realizacji oraz licencję na praktykowanie przewozu kłopotliwego.
Nasza nazwa bezdyskusyjnie formułuje potęgę, profesjonalizm i konsekwencję naszych przedsięwzięć. Naszą zasadą jest kompleksowość usługi, natomiast kontrahenci nie niepokoją się o stronę formalną oraz wykonawczą powierzonych nam zagadnień. Organizacja naszej firmy sprawia, że pełnia robót zawiera się w naszym kręgu. Rozbiórki oraz wyburzenia, które zwyczajnemu człowiekowi wiążą się z czymś posępnym, u nas są ładnym.
Nie szczędzimy na sprzęcie ani na odbiorcach. Pracują obok nas tylko oryginalne dobrze zaopatrzone urządzenia. Branża jaką wyrażamy powoduje, że wszystko obok nas dzieje się z wielkim rozmachem i z energią. Jesteśmy nowoczesną firmą z nowoczesną załogą.

Sami przyrządzamy specyfikacje, uzyskujemy pozwolenia, rozmontowujemy, zajmujemy się utylizacją niepewnych materiałów, oraz dbamy o recykling na najwyższym poziomie. Jeśli uzupełnić do tego zręcznie zorganizowaną logistykę i transport ciężki – mamy pełny łańcuch przedsięwzięć.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!