Kredyt na samochód

Sty 21, 2009 przez

Każdy bank ma w swojej ofercie kredyt samochodowy, który dostać jest stosunkowo łatwo. Gdy chcemy kupić sobie samochód, nieważne czy nowy, czy też używany, warto przejrzeć oferty różnych banków. Niektóre oferują kredyt nawet przez Internet, bez żadnych zaświadczeń, z okresem spłaty czasem aż do 10 lat, czasem do 8, w zależności od banku.

Kredyt na samochód można zwykle też wziąć w różnych walutach, w zależności od preferencji klienta. Niektóre banki pozwalają też na takie operacje, jak zmiana samochodu na inny w czasie spłaty, spłatę przedterminową, bez dodatkowych odsetek.

Czasem kredyt przyznawany jest też bez poręczyciela. Dobrze jest poszukać w Internecie ofert różnych banków, uważnie je przeczytać i porównać, zanim zdecydujemy się, z którego usług skorzystać. W niektórych bankach nawet samochody stare są stuprocentowo kredytowane. Samochody używane czasem są traktowane przez bank inaczej i zmieniają się warunki kredytu, lecz czasem są identyczne jak w przypadku wzięcia pożyczki na samochód nowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!