Koszmary mody męskiej. Upewnij się, że znasz absolutnie wszystkie

Maj 21, 2016 przez

Są takie błędy, których po prostu się nie wybacza. Wśród nich m.in. białe skarpetki do ciemnego garnituru, brudne obuwie, plecach na plecach i marynarka, tenisówki i spodnie garniturowe oraz wiele innych. Dziś pokrótce o tych, które można spotkać na ulicach polskich miast najczęściej.

Tak nie możesz się ubierać. Nie jesteś już w LO

męski outfit

1. Twoja szafa jest pełna czarnych garniturów

Powiedz nam, kto wmówił ci, że czarny garnitur to właśnie ten, który powinieneś zakładać na każdą okazję? To, że na ulicach polskich miast króluje czerń to jeszcze nie znaczy, że tak miałbyś się ubierać. Czarny garnitur będzie odpowiedni tylko na podniosły bankiet z okazji 50-lecia działalności twojej firmy – ewentualnie pogrzeb.

Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego to postaw na garnitur w kolorze granatowy. Do tego obowiązkowo biała koszula i czarne oxfordy. Klasyka z jakiej strony nie spojrzeć.

2. Myślisz, że podróbki Armaniego jakoś się uchowają

Nie uchowają i wiesz, co? Jeśli nie chcesz wydawać 500 złotych na podkoszulek z oryginalnym logiem Armaniego (co jest notabene dla nas zrozumiałe i oczywiste), nie kupuj podróbki tylko po to, aby próbować oszukać siebie i innych. Zamiast wątpliwej jakości podróbki za 200 złotych, kup za połowę tego T-shirt w 100% z bawełny, który będzie nie tylko dobrze leżał, ale i nie będziesz musiał wstydzić się go po wejściu do klubu. Może i metka imponuje młodzieży w LO, ale na pewno nie 30-letnim koleżankom z pracy. Naprawdę.

3. Nie masz nic do białych skarpetek

Gdybyś był w przedszkolu, to moglibyśmy ci je wybaczyć, ale nie dzisiaj. Więcej na ten temat pisaliśmy w serwisie skarpetki.net.pl.

4. Ulubiona koszula to ta za duża o przynajmniej dwa rozmiary

Duże, obszerne koszule były może i modne 10-15 lat temu, ale teraz nikt w nich już nie chodzi. Jeśli nie chcesz, aby kobiety wytykały cię palcami na ulicach, a koledzy wyśmiewali za plecami, kup kilka koszul slim i zamów kilka poprawek u krawca. Taliowana koszula to dziś absolutny standard i nie ma od tego żadnego odstępstwa.

5. Nie widzisz nic złego w swoich zabłoconych butach

Kobiety 90% swojej uwagi poświęcają pośladom i butom mężczyzny – nie żartujemy. Ale nawet jeśli te pierwsze będą wyglądałby naprawdę dobrze, a to co masz na stopach niespecjalnie, z wieczornej ranki nici. Każdy facet powinien wiedzieć do czego służą prawidła i czym różni się wosk od pasty od butów.

6. „Nie mam czasu na codzienne prasowanie koszuli”

To zacznij wstawać wcześniej. 5, 10 albo 15 minut – dokładnie tyle, ile potrzebujesz, żeby zacząć dzień bez powodu do wstydu w lustrze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: +1 (z 1 głos)
Koszmary mody męskiej. Upewnij się, że znasz absolutnie wszystkie, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Tagi

Podziel się!