Konkretne pieniądze z precli

Mar 17, 2011 przez

Precle znaczą konkretne pieniądze. Precle to marketing, a marketing zawsze pachnie dużymi pieniędzmi, bardzo dużymi. W przypadku precli nie mamy do czynienia z reklamą mąki, rajstop, czy pasty do zębów, ale stron internetowych. Chociaż poniekąd można też reklamować chociażby pastę do zębów, jeżeli precel będzie zawierał link do strony internetowej tej pasty,
Napisanie precla może zająć pięć minut, raczej niewiele więcej zajmuje napisanie ponad tysiąca znaków, które są wymogiem, tego by precel był w jakiś sposób użyteczny.
A za jednego precla można dostać złotówkę, a nawet dwa. Jeżeli ktoś ma siedzieć bezczynnie w domu i się nudzić, to czemu ma nie zacząć pisać owych precli, a to mu przyniesie jakiś dochód.
To ile można zarobić na pisaniu artykułów z linkami zależy tylko od nas samych, od tego ile czasu chcemy poświęcić na ich pisanie. Jeżeli jesteśmy w stanie pracować dużo, możemy na tym naprawdę dobrze zarobić. Tu sam sobie jesteś szefem i sam sobie wyznaczasz godziny pracy, przerwy i tym podobne.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podziel się!