Komputery wczoraj, dziś, jutro

Lip 15, 2008 przez

Kiedy nasz notebook ulegnie awarii najrozsądniej zanieść go do serwisu komputerowego. W serwisie komputerowym zostanie on sprawdzony oraz naprawiony. Naprawa komputera może wiązać się z dodatkowymi kosztami, kiedy jest niezbędna wymiana elementów naszego laptopa.

Najnowsze płyty główne od ATI prezentują się mimo sezonu letniego wyśmienicie i jeszcze wieloma produktami nas firma uświadczy. Najnowszymi i najmocniejszymi układami graficznymi w ostatnich miesiącach są jednostki ATI Radeon, które po długim znajdowaniu się w cieniu Nvidia GeForce nareszcie odbiły się i chwilowo przejęły pałeczkę.

Parę lat temu monitory LCD były wyjątkowo drogie, jednak dziś ich ceny bardzo spadły w dół. Monitor co kosztował parę tysięcy złotych jest do nabycia za jedną dziesiątą swojej starej ceny. Najpopularniejszym monitorem są monitory 17 oraz 19 calowe.

Przy zakupie komputera należy zwrócić uwagę na takie części jak Procesor, Karta Graficzna, płyta główna, zasilacz. Warto by komputer był wyposażony w procesor dwurdzeniowy i minimum 2GB pamięci RAM. Dysk Twardy powinien być minimum o pojemności 320GB. Karta graficzna uzależniona do czego będzie używany nasz komputer.

Jeśli postanowimy kupić komputer przenośny, czyli laptop, będziemy potrzebować dokupić do niego plecak do notebooka, aby wygodniej było nam się z nim przemieszczać i nie być zmuszonym do ewentualnej naprawy komputera, lub bądź wymiany na skutek uszkodzenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!