Komputery – Bydgoszcz

Lut 17, 2010 przez

Przedsiębiorstwo ZETO Bydgoszcz S.A. jest na polskim rynku bardzo doświadczonym dystrybutorem usług informatycznych. Duże zaplecze personalne, komputerowe i lokalowe sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Ze względu na chęć zoptymalizowania naszych usług otworzyliśmy sklep internetowy w Bydgoszczy. Jego asortyment jest oparty na bazie towarów potężnego importera sprzętu IT. Potencjalni klienci odwiedzający naszą stronę ze sklepem uzyskają precyzyjne informacje co do dostępności i przewidywanym terminie dostarczenia osprzętu. Oczywiście na stronie internetowej sklepu ze sprzętem komputerowym otrzymają Państwo także informację, na temat parametrów każdego produktu. Sprzedawane przez nas komputery w Bydgoszczy są najwyższej jakości i spełniają najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Firma Zeto prowadzi niezwykle wszechstronną działalność gospodarczą. Zaczynając od budowania i wdrażania oprogramowania erp dla przedsiębiorstw, a kończąc na obsługiwaniu sklepu internetowego w Bydgoszczy z komputerami. W swoim dorobku związanym z oprogramowaniem erp posiadamy sporo zaawansowanych systemów zarządzających danymi dla administracji i instytucji państwowych, naszej aplikacji używa między innymi ZUS. W swojej ofercie mamy także: outsourcing it, wydruki masowe i e-podpis. Dodatkowo prowadzimy szkolenia informatyczne w Bydgoszczy , które charakteryzują się wysokiej klasy profesjonalizmem i funkcjonalnością. Nasze szkolenia informatyczne w Bydgoszczy są kierowane do pracowników różnorodnego rodzaju zakładów pracy, którzy chcą rozbudować swoje umiejętności informatyczne z obsługi programów typu: Word.

Jedną z strategicznych dziedzin naszej działalności są systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. Przedstawiamy Państwu między innymi takie oprogramowanie jak STER.ERP, czy Aktuariusz. STER.ERP w zależności od specyfikacji przedsiębiorstwa pomaga efektywnie kierować takimi wydziałami przedsiębiorstwa jak na przykład: sprzedażą i serwisowaniem, zarządzaniem zasobami ludzkimi itd. Z kolei Aktuariusz jest oprogramowaniem do skrupulatnego obliczenia zasobów finansowych na świadczenia pozapłacowe dla zatrudnionych.

Jeśli pragną Państwo obniżyć koszty obsługi działu IT i zwiększyć niezawodność programów informatycznych. Proponujemy Państwu nasze kompleksowe usługi z outsourcingu it. W zawodowy sposób świadczymy usługi z zarządzania serwerami, obsługiwania sieci LAN i WAN. Proponujemy także całościową obsługę sprzętu komputerowego, wraz z pracami programistycznymi i wdrożeniowymi oraz dodatkowo pozwalamy korzystać z naszego centrum danych (m. in. hosting aplikacji, kolokacja serwerów, wydruki masowe).

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!