Katalogi stron www

Mar 15, 2008 przez

Coraz większą sławę zyskują sobie katalogi – precelki budowane na skryptach mocne linki oraz wordpress. Ich specyfika polega na umieszczeniu linków do naszych stron w treści artykułu. Tworzone treści mają zazwyczaj dłuższą formę tak aby stała się wartościową treścią dla wyszukiwarek internetowych. Katalog stron www jest najpopularniejszą formą pozyskiwania linków.
Katalogi stron internetowych umożliwiają ich twórcy umieszczenie linków do wybranych stron na licznych podstronach. Służą także jako zaplecze dodawane do systemów wymiany linków ze względu na wysoki współczynnik site w wyszukiwarkach. Katalog qlweb jest formą skutecznego marketingu sieciowego.
Najbardziej rozpowszechnionym skryptem katalogu stron jest obecnie qlweb. Zyskał sobie popularność przede wszystkim łatwością konfiguracji. Ilość takich katalogów w polskim internecie jest liczona w tysiącach. Jego funkcjonalność polega na szybkości dodania własnej strony. Katalog stron qlweb jest formą skutecznego marketingu sieciowego.
Duża ilość katalogów opiera się o autorskie skrypty lub o mało popularne projekty farm stron z autorskimi zmianami. Takie oprogramowanie zapewnia bezpieczeństwo skryptu przed masowym spamem z różnych dodawarek. Katalog stron internetowych jest dobrym miejscem dla twojej strony.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!