Kasa za granie – nowy sposób zarabiania w sieci

Mar 25, 2009 przez

Kasa za granie to nowy sposób zarabiania przez sieć Internet. Do tej pory ludzie, którzy chcieli zarobić poprzez granie musieli należeć do profesjonalnych organizacji esportowych lub grać w strasznie nudne gry online. Teraz to się zmieniło. Zwyczajny casualowy gracz może sobie dorobić poprzez granie w jego ulubioną grę jednocześnie się odprężając.

Takie możliwości daje nam nowy system PlayAll stworzony przez bardzo znanych i profesjonalnych graczy z myślą o zwyczajnych ludziach lubiących pograć kilka godzin w tygodniu. Program jest bardzo prosty w działaniu. Na początek dostajemy gratis 5 euro, ściągamy odpowiedni program – GamerClient – i wraz z graniem na specjalnych serwerach ta kwota może się zwiększać lub spadać – zależy to od tego jak dobrze gramy, ponieważ za zabicie przeciwnika na nasze konto wpływa pewna suma pieniędzy zależna od stawki ustalonej przez administratorów. Jest to bardzo wygodne i proste. Sam program nie obciąża znacznie systemu i można go zainstalować nawet na 4-5 letnich komputerach.

Podsumowując – system PlayAll to całkowicie rewolucyjny system zarabiania w sieci. Daje on nam nieograniczone możliwości zarobkowe dzięki rozrywce. Grając na odpowiednim poziomie łączymy przyjemne z pożytecznym – granie jako rozrywkę i zarabianie. Program ten spodoba się zarówno casualom jak i profesjonalnym graczom, którzy spędzają trochę więcej czasu przed komputerem. A więc nie czekaj długo – sprawdź sam!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)