Jaśniejsze zęby po godzinie?

Lip 8, 2008 przez

Sezon wakacyjny to dla sporej części, zazwyczaj młodzieży, czas zawiązywania nowych znajomości czy miłości. To także okres, w którym każdy dba o swój wygląd o wiele bardziej niż kiedyś indziej. Jakie są więc możliwości polepszenia urody w krótkim okresie czasu?

Kobiety przede wszystkim korzystają z rozmaitych zabiegów w gabinetach kosmetycznych, które niestety w dłuższej perspektywie nie dają zbyt wiele. Zdecydowanie trafniejszym rozwiązaniem jest postaranie się o śliczny, a nawet czarujący uśmiech, a w tym może dopomóc sprawdzona klinika stomatologiczna. Prawidłowym wyborem będzie wybielanie zębów pozwalające na polepszenie wyglądu w sposób niemal niemożliwy do opisania. Oczywiście wybielanie zębów to nie jedyny zabieg korzystnie rzutujący na wizerunek, lecz cechuje się najkrótszym czasem realizacji w odniesieniu do innych zabiegów oferowanych w gabinetach dentystycznych.

Na dodatek zakładając, iż uznana klinika stomatologiczna na ogół oferuje wybielanie zębów w systemie Brite Smile to czas ten ulega totalnemu zmniejszeniu okazując się, iż w ciągu jednej godziny można rozjaśnić zęby aż do ośmiu odcieni. Pechowo ortodoncja i implantologia to specjalizacje stomatologii potrzebujące zdecydowanie dłuższego okresu czasu oraz poważniejszych nakładów finansowych, jednakże nowoczesna ortodoncja w połączeniu ze stomatologią estetyczną umieją zdziałać cuda.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)