Jakie sukienki na topie…

Sty 4, 2010 przez

Nikt z nas nie zgadnie, jakie sukienki będą w modzie latem. Zależy to od wielu czynników. Przeważnie co roku moda nieco się zmienia. Na przestrzeni długiego czasu już w modzie były sukienki mini, długie, plisowane, kloszowe, marszczone i wiele wiele innych rodzajów. Dzisiaj wiele osób nosi, co pod rękę wpadnie. Nawet młodzi wymyślają co rusz nowy styl. Przeważa mini, jednak i znajdą się spódnice i suknie wieczorowe do samej ziemi. Minionego lata były bardzo modne bombki. Krawcy z całego świata dwoją się i troją, by zadowolić dzisiejszy, bardzo wybredny rynek.

Pamiętam, jak kiedyś dziewczyny śmigały w długich do samej ziemi bananówkach. Były to bardzo urocze, jedno lub dwukolorowe spódnice oraz sukienki, poszerzone na dole, zszywane z pasów w kształcie banana. A nadchodzące lato, kto wie, może tryśnie jakimś innym egzotycznym owocem. To głównie od młodych ludzi zależy, co się przyjmie, bo to oni kreują modę, wybierają to, co dla nich najlepsze w danej chwili.

Odkryte ładne nogi wyglądają o wiele seksowniej niż nałożone najpiękniejsze portki, ale i spodnie mają swoje zalety. Spodnie są bardzo uniwersalne, natomiast sukienki dyktują warunki zachowania, rodzaj butów i nie pozwalają na skakanie przez płot. Również w spódnicy nie pomaszerujemy w góry, nie popływamy łódką i w końcu nie pojeździmy na nartach. Ale jeśli na bal, to tylko piękna spódnica i suknia są w stanie pięknie przyozdobić każde ciało. Również w swoim czasie szyto bardzo modne spódnico-spodnie. Każdy czuł się dowartościowany, gdy coś takiego znalazło się na jego wyposażeniu garderoby, szafy.

Każdy z nas marzy, by wyglądać pięknie, szczególnie dziewczyny i kobiety pragną mieć całą stertę ciuchów. Chłopcy o wielości ubrań raczej nie marzą, chociaż niektórzy… Sklepy z odzieżą prezentujące dobrą markę zawsze w zanadrzu trzymają jakiegoś przysłowiowego asa.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!