Jakie odżywki wybrać?

Sty 20, 2009 przez

W zeszłym tygodniu upłynął 3-ci miesiąc, od kiedy regularnie, 3 razy w tygodniu szlifuję formę na siłowni. Opierając się na informacjach, przestudiowanych na różnych serwisach i forach dyskusyjnych traktujących o kulturystyce i trenowaniu na siłowni to najwłaściwszy czas na odżywki dla kulturystów, które pozwolą mi zwiększyć skuteczność treningów na siłowni. Nie jestem jednak całkowicie przekonany jakie odżywki, jakiego producenta wziąć. Niestety, ile osób tyle opinii więc sam już nie mam pojęcia co wybrać.

Ponieważ nie mam na kupno odżywek zbyt dużych pieniędzy nie wchodzi w grę kupno w tradycyjnym sklepie z odżywkami w moim mieście. Niestety mamy jedynie jeden taki sklep w całej miejscowości i ceny w nim są szalenie wysokie. Wpisałem zatem w wyszukiwarkę Google słowa odżywki sklep i odszukałem ciekawy sklep www, który poza dużym asortymentem wydaje się być kompetentnym i godnym zaufania sklepem. Myślę tu o sklepie www.4power.pl. Takie same odżywki w e-sklepie tym są nawet o 20% tańsze aniżeli w sklepie w mojej miejscowości!

Kumpel z treningów polecił mi odżywki Olimp, jako firmę posiadającą bardzo dużą ilość różnorakich odżywek też białkowych albo węglowodanowych. Kumpel, który powiedział o tej firmie, z dobrymi rezultatami od paru m-cy spożywał odżywki węglowodanowe, które też mi polecił. On jednak trenuje na siłowni już ponad dwóch lat i były to kolejne odżywki, które stosował. Z pewnością odrobinę, jeśli nie całkowicie inaczej mój organizm zareagowałby na te odżywki niż jego. Kolejna kwestia to fakt, iż odżywki Olimp są stosunkowo drogie i wolałbym zasadniczo coś tańszego.

Na początku myślałem aby brać tylko odżywki białkowe. Przeczytałem gdzieś, iż w połączeniu z właściwą dietą oraz dobrze dopasowanymi ćwiczeniami, uzyskam świetne rezultaty jeżeli chodzi o przyrost masy. Jednakże później dowiedziałem się od paru znajomych z treningów, iż w ich przypadku takie postępowanie wcale nie dało za bardzo dostrzegalnych rezultatów. Pozostali natomiast polecali mi zupełnie odmienne odżywki dla sportowców. Zatem nadal nie wiedziałem co wybrać. Zrezygnowałem zatem i odsunąłem pomysł o nazwie odżywki białkowe, poszukując produktu efektywniejszego.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)