Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Maj 19, 2008 przez

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybrany format kursu. Bez wychodzenia z domu, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego praktycznego kursu językowego. Audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Słuchasz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer. Zamiast kupować drogie pakiety do nauki języków obcych, w łatwy sposób możesz teraz samodzielnie przygotować się do rozmów po angielsku.
Kursy prowadzą rodowici Anglicy. Proste objaśnienia gramatyki po polsku, liczne przykłady, ćwiczenia z kluczem. Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej bogatej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe kursy on-line to przyszłość. Jesteśmy przekonani, że ta forma nauki języków obcych przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% satysfakcji.
Język angielski jest obecnie jednym z podstawowych języków używanych w turystyce. Po angielsku można rozmawiać od Wielkiej Brytanii, po Egipt, Indie czy Tunezję. Angielski w 1 miesiąc, to ekspresowy kurs językowy dla początkujących. Dużą zaletą tego kursu jest praktyczne słownictwo i dialogi z życia wzięte.
Dzięki temu kursowi poznasz lub przypomnisz sobie podstawowe słownictwo i gramatykę, wystarczającą do komunikowania się w typowych sytuacjach życia codziennego oraz prawidłową wymowę. Nowoczesny, cyfrowy format kursów zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jego zawartości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!