Jak otrzymać pozwolenie?

Kwi 15, 2008 przez

Wydanie wniosku może przedłużyć się o dodatkowy czas o ile dokumentacja przekazana w momencie składania wniosku jest niekompletna lub nieodpowiednia. Stronom przysługuje odwołanie od decyzji w czasie 14 dni od dnia jej doręczenia do odpowiedniego organu.
Po tym czasie budowa domu powinna rozpocząć się w terminie dwóch lat od momentu wydania wniosku. W tym czasie decyzja jest ważna. Należy o tym pamiętać ze względu na to iż jeśli termin dwóch lat od otrzymania decyzji minie całą procedurę należy wznowić.
Bardzo często gdy chcemy wybudować dom hamuje nas procedura pozwolenia na budowę. W tej poradzie opiszemy główne czynności które należy wykonać aby bardzo szybko i sprawnie dostać pozwolenie na budowę domu.
Pozwolenie na budowę wydawane są w terminie jednego miesiąca od daty złożenia wniosku. W sytuacjach kłopotliwych do rozpatrzenia decyzja o pozwoleniu na budowę może być wydana do 65 dni od chwili złożenia wniosku. W tym czasie jeśli spodziewamy się pozytywnego rozpatrzenia wniosku powinniśmy rozglądać się za materiałami i firmami budowlanymi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!