Jak odnieść sukces w biznesie?

Maj 19, 2008 przez

W księgarni internetowej cyfrowe-media.pl znajdziesz e-wydania książek i czasopism oraz audiobooki. Księgarnia oferuje kilkadziesiąt tytułów z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii, prawa oraz książki psychologiczne i naukę języków obcych.
Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, interesujesz się branżą e-commerce, to produkty naszej księgarni są właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu m.in.: kilkanaście atrakcyjnych kursów językowych, m.in.: angielski dla biznesu, niemiecki, włoski, francuski oraz wiele kursów audio.
Księgarnia jest sklepem partnerskim Platformy Cyfrowej Nexto. Nexto to nowa era dystrybucji cyfrowych treści przez Internet. Na sukces tego projektu pracuje wiele osób, i Ty możesz zostać jedną z nich. Celem Platformy jest stworzenie sieci sklepów internetowych, dzięki takiemu rozwiązaniu można pracować bez wychodzenia z domu.
Szczególnym zainteresowaniem cieszą się e-booki z cyklu:
Biznes i Ekonomia oraz Psychologia. Z tych e-wydań można się dowiedzieć jak założyć własną firmę, napisać biznes plan, poznać techniki negocjacji, poczytać o ludziach, którzy odnieśli spektakularne sukcesy w e-commerce. Oferta księgarni cyfrowe-media.pl to praktyczna wiedza dla każdego, kto chce zaistnieć w Internecie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!