Jak nie dać się zmanipulować?

Maj 19, 2008 przez

Czytając tę publikację, dowiesz się jak działają, i jakich metod oraz sposobów używają sprzedawcy, a nawet oszuści. Czytasz to, co napisałem i zastanawiasz się, jak możesz to wykorzystać w codziennym życiu?
Czy często zdarza Ci się myśleć o zmianie pracy? Ponieważ dawniej ta obecna dawała Ci wiele zadowolenia, a teraz Cię nudzi i dostrzegasz tylko zatrutą atmosferę wokół siebie, mnóstwo wzajemnych podejrzeń, donoszenia przełożonemu, czyhania na Twoje potknięcie.
Może w swojej pracy masz do czynienia z mobbingiem, ale jeszcze o tym nie wiesz? Wiele razy słyszałeś to ostatnio modne słowo, ale właściwie to nie wiesz, co ono oznacza? Po przeczytaniu naszego audiobooka nie będziesz miał żadnych wątpliwości i bez trudu rozpoznasz czy w danym miejscu panuje mobbing, czy też nie.
Czy chcesz tego, czy też nie, z manipulacją stykasz się bardzo często, wiele razy. O tym, że dałeś się zmanipulować, przekonujesz się zwykle po czasie. Czasem kupisz coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje, od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!