Jak inspirujące mogą być opisy na gg

Lis 20, 2007 przez

Pewnego wieczoru, zastanawiając się nad właściwym statusem mojego komunikatora miałem przed oczyma duszy setki, a może nawet tysiące słów, które układały się w zgrabne opisy gg. Czas jednak mijał, a ja nie potrafiłem poskładać ich w jakąś sensowną i nadającą się do opublikowania całość. Podczas owego dumania jednak moje myśli poszły nieco w inną stronę.

Zacząłem bowiem zastanawiać się nad zupełnie nową koncepcją komunikatora internetowego. Oto bowiem opisy do gg zastąpione mogłyby w nich zostać, przez odświeżane co, powiedzmy, dwie sekundy zrzuty ekranu komputerów naszych znajomych, których posiadamy w liście kontaktów. Takie opisy gg byłyby bez wątpienia nowym ujęciem samej idei opisu, lub jak kto woli, statusu.

Stanowiłby w pewnym sensie okno, przez które moglibyśmy podglądać naszych znajomych. Widzielibyśmy, jakie zasoby nasz przyjaciel przegląda i automatycznie pojawiałby się prosty powód do rozpoczęcia rozmowy na ten temat. Pretekst do rozpoczęcia rozmowy na gg jest niejednokrotnie o wiele trudniej wymyślić, niż sam opis na gg.

Taka wersja komunikatora gg z pewnością zlikwidowałaby dwa podstawowe problemy użytkowników obecnej jego wersji. Powstaje więc pytanie – dlaczego nikt wcześniej nie wpadł na pomysł – by opisy gg, zmienić z tekstowych na graficzne? Szczerze powiem, że nie potrafię udzielić zasadnej odpowiedzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!